Není nic horšího, než život v nejistotě

Nejspíš to teď zažíváte. Podezření, že vás partner/ka podvádí. Nedůvěra k zaměstnancům ve firmě. Pocit, že vás někdo sleduje. To vše vás postupně užírá do morku kostí a nenechává v klidu spát. Co takhle to konečně změnit? A jak to vlastně udělat?
Stačí málo. Jen oslovit detektivní agenturu SODES v Brně. Sjednáme si nezávaznou schůzku, vyslechneme vaše problémy a navrhneme postup řešení. A poté už se pustíme do práce. U prokazování nevěry či krádeží se úspěšnost naší práce blíží 100 %!
Poskytováním detektivních služeb a služeb soukromého detektiva se zabýváme už od roku 1997. Můžete nám věřit.

více informací

Sledování osob

Potřebujete prověřit, co dělá váš zaměstnanec, obchodní či životní partner?

Sledování osob je jednou z nejnáročnějších detektivních služeb. Pomáhá odhalit nekalé praktiky zaměstnanců či třeba obchodních partnerů, ale pomáhá rovněž v rodinných záležitostech, pokud máte například pocit, že je vám partner nevěrný, nebo že odlívá finance z rodinného rozpočtu jinam.

Najdete odpovědi

Pomůžeme vám najít odpovědi na otázky, které vás trápí. Na nezávazné schůzce spolu probereme vaši záležitost a také nejvhodnější postup. Náš tým profesionálních detektivů vybranou osobu sleduje diskrétně a nenápadně a připraví pro vás podrobnou dokumentaci – fotografie, videozáznam a zprávy. Přijďte si o tom s námi nezávazně popovídat.

Chcete pro jistotu nechat někoho sledovat? Napište nám

Jméno a příjmení (firma) *
Telefon *
E-mail *
Nezávazná poptávka *
* povinné údaje