Zaručujeme 100% diskrétnost telefon608 971 470 mailinfo@sodes.cz

Není nic horšího než život v nejistotě

Máte podezření, že vás partner podvádí? Nevěříte svým zaměstnancům? To vše vás nenechává v klidu spát. Co takhle to konečně změnit a najmout si soukromého detektiva? 

Bodyguarding

Nabízíme profesionální ochranu osob - tzv. bodyguarding. Jedná se vlastně o služby osobního strážce. Profi služby osobního strážce a další bezpečnostní služby poskytujeme po celé České republice i na Slovensku.

Jsme váš partner v oblasti osobní ochrany a bezpečnosti. V oboru bodyguardingu máme 20 let zkušeností, poskytujeme kompletní služby osobního strážce pro naše klienty po celé ČR.

Svět se neustále mění a s ním i potřeby našich klientů. Bezpečnostní hrozby a rizika se mění a vyvíjejí, a my jsme zde, abychom vám poskytli individuální a efektivní ochranu, která odpovídá vašim potřebám a dané situaci.

Naše služby bodyguardingu zahrnují:

  • Osobní strážce: Jsme vaší první linií obrany.
  • Plánování a bezpečnostní analýzy: Před poskytnutím služby vypracujeme komplexní analýzu rizik a plán bezpečnosti, který je přizpůsoben vašim potřebám a okolnostem.
  • Ochrana během cestování: Poskytujeme bezpečné doprovody a ochranu během vašich cest, ať už se jedná o obchodní cesty, večírky nebo dovolenou.
  • Bezpečnostní poradenství: Poskytneme vám rady a doporučení pro zlepšení vaší osobní bezpečnosti a bezpečnostních opatření.

Vaše bezpečí je vždy na prvním místě. Kontaktujte nás dnes a dovolte nám zajistit vaši osobní ochranu s profesionalitou, důvěrou a diskrétností, kterou si zasloužíte.

 

 

Dejte nám vědět, co vás trápí

Do 24 hodin vám napíšeme, jak vám s tím můžeme pomoct.

0

let praxe v oboru

0  %

spokojených klientů

0

vyřešených případů

0 %

diskrétnost