Zaručujeme 100% diskrétnost telefon608 971 470 mailinfo@sodes.cz

Není nic horšího než život v nejistotě

Máte podezření, že vás partner podvádí? Nevěříte svým zaměstnancům? To vše vás nenechává v klidu spát. Co takhle to konečně změnit a najmout si soukromého detektiva? 

  • home
  • O nás

O nás

Detektivní agentura SODES

Diskrétní, profesionální a efektivní - přesně takové jsou naše služby. Jsme soukromá detektivní agentura složená ze zkušených detektivů, kteří si poradí v každé situaci. Detektivní služby na profesionální úrovni poskytujeme již od roku 1997, v roce 2008 jsme založili společnost Sodes. Od té doby máme za sebou již stovky úspěšně vyřešených případů.

Stále na sobě pracujeme a k naší práci využíváme moderní metody a postupy. Klademe důraz na efektivní a profesionální řešení. Ke každému případu přistupujeme diskrétně a s maximálním nasazením.

Sídlíme v Brně, ale působíme po celé České republice, v konkrétních případech rovněž v zahraničí. Pomůžeme vám při řešení osobních záležitostí i v krizových obchodních situacích. Pustíme se do pátrání po pohřešované osobě i odcizeném autě. Zjistíme, jestli vám partner není nevěrný. Zkontrolujeme jednací místnosti, zda se v nich nenachází odposlechové zařízení. Zajistíme ostrahu majetku či ochranu osob. Naše služby jsou pestré, stejně jako případy, které řešíme.

Jsme členem České komory detektivních služeb a držiteli všech potřebných oprávnění k vykonávání detektivní činnosti. O kvalitě práce naší detektivní agentury se můžete přesvědčit sami. Prohlédněte si kopie našich certifikátů a osvědčení.

 

Dejte nám vědět, co vás trápí

Do 24 hodin vám napíšeme, jak vám s tím můžeme pomoct.

0

let praxe v oboru

0  %

spokojených klientů

0

vyřešených případů

0 %

diskrétnost