Zaručujeme 100% diskrétnost telefon608 971 470 mailinfo@sodes.cz

Není nic horšího než život v nejistotě

Máte podezření, že vás partner podvádí? Nevěříte svým zaměstnancům? To vše vás nenechává v klidu spát. Co takhle to konečně změnit a najmout si soukromého detektiva? 

Sledování osob

Potřebujete prověřit, co dělá váš zaměstnanec, obchodní či životní partner? Na nezávazné schůzce spolu probereme vaši záležitost a také nejvhodnější postup. Zajistíme monitorování zaměstnanců kamerovým systémem a odhalíme jakékoliv nekalé jednání. Náš tým profesionálních detektivů sleduje vybranou osobu zcela diskrétně a připraví pro vás obsáhlou dokumentaci – fotografie, videozáznam a podrobné zprávy.

Sledování partnera

Chcete odhalit nevěru? Bojíte se, že váš partner odlévá peníze ze společného rozpočtu? Pomůžeme vám získat odpovědi. Zbavte se nejistoty a přestaňte se užírat. Nabízíme službu sledování nevěrného manžela/manželky. Díky moderním technologiím a kvalitní práci našich detektivů vám zajistíme jasný důkaz.

Informace o cenách najdete v ceníku detektivních služeb. Pro konkrétní nabídku využijte formulář níže na stránce, my se vám ozveme zpět, případně volejte či pište na uvedené kontakty.  

 

Dejte nám vědět, co vás trápí

Do 24 hodin vám napíšeme, jak vám s tím můžeme pomoct.

0

let praxe v oboru

0  %

spokojených klientů

0

vyřešených případů

0 %

diskrétnost