Zaručujeme 100% diskrétnost telefon608 971 470 mailinfo@sodes.cz

Není nic horšího než život v nejistotě

Máte podezření, že vás partner podvádí? Nevěříte svým zaměstnancům? To vše vás nenechává v klidu spát. Co takhle to konečně změnit a najmout si soukromého detektiva? 

  • home
  • Detektivní kancelář

Detektivní kancelář

Jsme detektivní kancelář s dlouholetou historií. Vypátráme pro vás ztracenou osobu, předmět i skrytý odposlech. Nejdříve se domluvíme na nejvhodnější strategii, pečlivě si projdeme vaše materiály a poté se dáme do práce – můžete se na nás plně spolehnout. Sídlo máme v Brně, ale vydáme se za vámi klidně až za hranice. Řešíme zakázky v rámci celé České republiky a někdy také na Slovensku, v Polsku, Rakousku či Německu. S čím jsme schopni vám pomoct?

Od sledování osob až po pátrání po věcech

Máte podezření, které vás už dlouho trápí? Vytoužený klid vám dá jedině jistota – a právě tu vám můžeme nabídnout. Náš tým bude vybranou osobu sledovat a odhalí pravdu, ať už se jedná o vašeho partnera či zaměstnance.

Hledáte člověka, se kterým jste před lety ztratili kontakt? Najdeme stopu, kterou po sobě zanechal – protože nikdo nikdy nezmizí beze stopy.

Vykradli vám dům a připravili vás o cennost, která pro vás má nevyčíslitelnou hodnotu? Nevěště hlavu – najdeme způsob, jak ji vypátrat.

Obáváte se, že vás někdo odposlouchává? Máme k dispozici detektor odposlechu a další moderní technologie, díky kterým všechny štěnice rychle objevíme.

Chcete zjistit víc? Obraťte se na nás.

 

Dejte nám vědět, co vás trápí

Do 24 hodin vám napíšeme, jak vám s tím můžeme pomoct.

0

let praxe v oboru

0  %

spokojených klientů

0

vyřešených případů

0 %

diskrétnost