Není nic horšího, než život v nejistotě

Nejspíš to teď zažíváte. Podezření, že vás partner/ka podvádí. Nedůvěra k zaměstnancům ve firmě. Pocit, že vás někdo sleduje. To vše vás postupně užírá do morku kostí a nenechává v klidu spát. Co takhle to konečně změnit? A jak to vlastně udělat?
Stačí málo. Jen oslovit detektivní agenturu SODES v Brně. Sjednáme si nezávaznou schůzku, vyslechneme vaše problémy a navrhneme postup řešení. A poté už se pustíme do práce. U prokazování nevěry či krádeží se úspěšnost naší práce blíží 100 %!
Poskytováním detektivních služeb a služeb soukromého detektiva se zabýváme už od roku 1997. Můžete nám věřit.

více informací

Detektivní služby SODES s.r.o. Brno

Soukromá detektivní agentura SODES s.r.o. poskytuje komplexní detektivní služby na profesionální úrovni již od roku 1997. Klademe důraz na rychlost, efektivitu a na zachování naprosté diskrétnosti. Náš tým je složen z členů, kteří se uvedenou problematikou zabývají na profesionální úrovni již několik let. Členové našeho týmu mají dostatečné zkušenosti a znalosti, umí jednat ve zvláštních situacích a jsou připraveni je řešit. Sídlíme v Brně a působíme po celé České republice. Na základě konkrétních případů také i v zahraničí. Poskytujeme pomoc v krizových obchodních situacích a soukromých záležitostech. Soukromá detektivní agentura SODES s.r.o. je členem České komory detektivních služeb.