Není nic horšího, než život v nejistotě

Nejspíš to teď zažíváte. Podezření, že vás partner/ka podvádí. Nedůvěra k zaměstnancům ve firmě. Pocit, že vás někdo sleduje. To vše vás postupně užírá do morku kostí a nenechává v klidu spát. Co takhle to konečně změnit? A jak to vlastně udělat?
Stačí málo. Jen oslovit detektivní agenturu SODES v Brně. Sjednáme si nezávaznou schůzku, vyslechneme vaše problémy a navrhneme postup řešení. A poté už se pustíme do práce. U prokazování nevěry či krádeží se úspěšnost naší práce blíží 100 %!
Poskytováním detektivních služeb a služeb soukromého detektiva se zabýváme už od roku 1997. Můžete nám věřit.

více informací

Sledování partnera

Nejhorší je nejistota. Pojďme to podezření vyvrátit, nebo potvrdit. Pokud máte podezření, že je vám partner nevěrný, odlívá společné peníze, nebo má jiné podivné aktivity, nejlepší je dozvědět se rychle pravdu, než se užírat domněnkami. Naše služby jsou naprosto diskrétní, sledovaná osoba, ani nikdo jiný, se o sledování nedozví.

Zbavte se nejistoty

Naši detektivové používají celou řadu moderních technologií pro předání co nejkvalitnějších fotografií, video a audio záznamů a další dokumentace. Pokud máte o naše služby zájem stačí nám napsat a sejdeme se na nezávazné schůzce. Váš případ spolu probereme a vybereme tu nejvhodnější variantu řešení. Pojďte se zbavit nejistoty a dozvědět se pravdu.

Chcete nechat sledovat vašeho partnera? Napište nám

Jméno a příjmení (firma) *
Telefon *
E-mail *
Nezávazná poptávka *
* povinné údaje