Není nic horšího, než život v nejistotě

Nejspíš to teď zažíváte. Podezření, že vás partner/ka podvádí. Nedůvěra k zaměstnancům ve firmě. Pocit, že vás někdo sleduje. To vše vás postupně užírá do morku kostí a nenechává v klidu spát. Co takhle to konečně změnit? A jak to vlastně udělat?
Stačí málo. Jen oslovit detektivní agenturu SODES v Brně. Sjednáme si nezávaznou schůzku, vyslechneme vaše problémy a navrhneme postup řešení. A poté už se pustíme do práce. U prokazování nevěry či krádeží se úspěšnost naší práce blíží 100 %!
Poskytováním detektivních služeb a služeb soukromého detektiva se zabýváme už od roku 1997. Můžete nám věřit.

více informací

O nás

Čas od času se může stát, že se jako fyzická nebo právnická osoba dostanete do nelehké životní situace, kterou nemůžete vlastními silami vyřešit. Právě proto je tu pro vás SODES s.r.o., profesionální detektivní agentura se sídlem v Brně, která poskytuje komplexní detektivní, bezpečnostní a poradenské služby. Naše detektivní agentura působí na trhu již od roku 1997 a za tu dobu nasbírala celou řadu cenných zkušeností, které můžete zúročit právě vy, naši klienti.

Bezpečnostní a detektivní agentura Sodes v Brně zaměstnává pouze zkušené a vyrovnané detektivy, kteří umí jednat ve zvláštních situacích a jsou připraveni je spolehlivě řešit. Ačkoliv sídlíme v Brně, detektivní služby poskytujeme v rámci celé České republiky a v nutném případě také v zahraničí. O kvalitách našich služeb vypovídá i skutečnost, že jsme členem České komory detektivních služeb.

Naše detektivní služby dělíme do tří kategorií. Zaprvé se jedná o klasické detektivní služby ve smyslu pátrání po osobách, vymáhání pohledávek či prověřování obchodních partnerů. V rámci služeb bezpečnostních nabízíme fyzickou ochranu osob, ozbrojený doprovod nebo ochranu objektů. Do třetice nabízíme také služby odposlechové, do kterých řadíme deaktivaci štěnic, zabezpečení prostoru proti odposlechu apod. Díky nám se můžete spolehnout, že potenciální nebezpečí se vám obloukem vyhne.

Nedovolte, aby strach o vaše bezpečí nebo soukromí negativně ovlivnil váš osobní či pracovní život. Detektivní agentura SODES v Brně se postará o ochranu vaší osoby, zatímco vy se můžete věnovat ostatním činnostem.